Żaluzje

Żaluzje

Żaluzje na okna pokojowe

Montaż żaluzji na terenie miasta Poznań oraz okolic:

Polecamy państwu żaluzje, które w praktyczny i elegancki sposób zasłonią państwa okna.

Oferujemy szeroką gamę wzorów, kolorów oraz tkanin na żaluzje okienne. Bogata gama żaluzji zapewni państwu możliwość odpowiedniego doboru najpiękniejszych zasłon okiennych do wnętrza waszego domu. Żaluzje doskonale regulują oświetlenie dochodzące z zewnątrz.

 

Montaż żaluzji na terenie miasta Poznań oraz okolic.

 

Żaluzje są to zasłony okienne, które zostały przeznaczone do większości rodzajów okien. Wyposażone są

w niezawodny mechanizm samohamujący, który umożliwia zatrzymanie rolety na dowolnej wysokości okna.

Mechanizm samohamujący żaluzji zbudowany jest ze sznurka do podnoszenia żaluzji oraz pokrętła, który służy do obracania lameli. W zależności od szerokości żaluzji pokrętło i sznurek umieszczone są po różnych stronach.

Dostępne jest kilkadziesiąt kolorów żaluzji, co daje swobodę wyboru odpowiedniego koloru lameli żaluzjowych idealnie pasującego do wyposażenia wnętrz naszych domów. Ponadto rynny, sznurki i drabinki wykonane są

w kolorze zbliżonym do koloru żaluzji, co nadaje eleganckiego wykończenia.

Montaż żaluzji

Oferujemy montaż żaluzji na terenie Poznania i okolic.
Żaluzje można zamontować pomiędzy listwami przyszybowymi, w tzw świetle szyby, na ramie okna, a także żaluzje można przykręcić do ściany lub do sufitu. Rynnę górną żaluzji montujemy za pomocą uchwytów przykręcanych, lub w sposób bezinwazyjny z wykorzystaniem uchwytów nakładanych na ramę okna. Montaż rynny dolnej odbywa się za pomocą zaczepów lub magnesów. W przypadku montażu żaluzji na oknach uchylnych lub dachowych stosujemy prowadzenie boczne, w postaci żyłki lub linki stalowej. Niektóre żaluzje mogą być wyposażone w dolne mocowania.

 

Systemy żaluzjowe

 

Żaluzje Toskania

Żaluzja wykonana z lakierowanej proszkowo taśmy aluminiowe o szerokości 16 lub 25 mm

 

 

 

Żaluzje Tesalia

Żaluzje poziome z górną kasetką wyposażoną w mechanizm koralikowy. Wysokość górnej rynienki wynosi 4 cm. Górna kasetka dostępna w różnych kolorach: biały, orzechowy, beżowy, mahoń, złoty dąb,  srebrny lub brąz. Żaluzje Tesalia idelanie nadaja się do zamontowania na nowoczesne okna drewniane, PCV oraz aluminiowych.

 

 

 

Żaluzje Turyngia

Żaluzje wykonane są z różnokolorowych lakierowanych proszkowo taśm aluminiowych o szerokościach 16 mm i 25 mm

 

Żaluzje Tracja 25 mm

Żaluzje wykonane są z listew drewnianych o szerokości 25 mm. Oferujemy żaluzje w różnych kolorach, zamontowanych na rynnie aluminiowej. Ponadto rynny, sznurki i drabinki wykonane są w kolorze drewnopodobnym co nadaje efekt  bardzo eleganckiego wykończenia . Możliwe jest rownież dodanie udekorowanie żaluzji karniszem ozdobnym.

 

 

Żaluzje Tracja 50 mm

Żaluzje wykonane z listew drewnianych o szerokości 50 mm. Żaluzje te są dostępne w różnych kolorach, na rynnie stalowej z osłoną drewnianą. Żaluzje mogą być montowane we wnękach okien, na oknach, do ścian oraz do sufitu. Żaluzje Tracja są bardzo lekkie: 1 m² takich żaluzji waży około 2 kg, a po podniesieniu pakiet listew żaluzji zajmuje około 10% jej wysokości.

 

 

 

W celu uzyskania dokładnej wyceny żaluzji prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Dostępność oraz montaż żaluzji: Poznań i okolice Poznania.

Adres mailowy: dariusz@zaluzjerolety.com

Dariusz Kolasa, tel: 501 221 172

Oferujemy darmowy pomiar okien oraz wycenę żaluzji oferowanych przez naszą firmę zasłon na okna.