Montaż rolet

 

Oferujemy montaż rolet w Poznaniu. Nasze usługi świadczymy też w okolicznych miejscowościach. Wykonujemy bezpłatny pomiar oraz fachową poradę w cenie usługi.  Rolety podobnie jak żaluzje można zamontować w tzw. świetle szyby, na ramie okna, a także można przykręcić je do ściany lub do sufitu.

Rolety to jedno z popularniejszych rozwiązań dotyczących dekoracji okien. Pozwalają wyeliminować zasłony, ponieważ zasunięte na noc dają komfortową ciemność w pomieszczeniu. Można je montować w pokojach, kuchniach i łazienkach – są wykonane z odpornego materiału. W naszej ofercie dostępny jest także montaż rolet pod ekrany projekcyjne.

Montaż plis

Zajmujemy się również montażem plis w Poznaniu. Plisy montowane są tuż przy szybie, najczęściej w świetle szyby, mogą jednak także opierać się na ramie okiennej. Takie rozwiązanie jest bardzo pomocne w przypadku drzwi tarasowych, które nakładają się na siebie przy otwieraniu.

Sprzedajemy rolety plisowane do rozmaitych rodzajów okien, także plisy na okna dachowe oraz te o nietypowych kształtach lub rozmiarach, na przykład żaluzje plisowane do przeszklonych dachów oraz werand.

Plisy pozwalają uzyskać wspaniałe efekty świetlne w naszych pomieszczeniach, ponieważ można dowolnie przesuwać je w górę i w dół okna. Używając plis do zasłonięcia wybranej części okna, można zapewnić sobie prywatność lub dostęp naturalnego światła w pomieszczeniu. Odpowiednie oświetlenie wnętrz zapewnia nam upragnioną intymność, nie zaciemniając przy tym całkowicie pomieszczeń.