Rolety wewnętrzne na wymiar

Zajmujemy się pomiarem, sprzedażą i montażem rolet w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Polecamy rolety okienne, które w praktyczny i elegancki sposób zasłonią wnętrza mieszkalne, handlowe lub biurowe. Rolety podobnie jak żaluzje doskonale pasują do wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym.

W naszej ofercie rolet dostępna jest szeroka gama wzorów, kolorów oraz tkanin na rolety materiałowe. Zapewnia to możliwość odpowiedniego doboru zasłon okiennych do wnętrz, które pozwalają regulować oświetlenie dochodzące z zewnątrz.

Tradycyjne rolety wolnowiszące

Rolety należą do najbardziej tradycyjnych i popularnych ozdób okiennych. Rolety okienne wolnowiszące są funkcjonalne, estetyczne i niezawodne, dostępne w różnych systemach. Montuje się je jako ochronę przed słońcem, ekrany projekcyjne lub jako zasłona różnego rodzaju pomieszczeń. Mają doskonałe właściwości prywatyzujące – jednym ruchem ręki pozwalają osłonić wnętrze. Rolety wolnowiszące pomagają zwiększyć komfort wypoczynku lub pracy, a także charakteryzują się dużą wytrzymałością, co zapewnia możliwość ich użytkowania przez długie lata.

poznan rolety wolnowiszace
Rolety wewnetrzne poznan

Eleganckie rolety w kasetkach

Rolety w kasetkach stanowią integralną część okna, dzięki czemu tworzą bardzo elegancki efekt zasłony okiennej. Rolety w kasetkach są wyposażone w mechanizm samohamujący, który pozwala na zatrzymanie rolety w dowolnym miejscu. Kasetki mają estetyczny kształt oraz są przyczepione do listew przyszybowych.

Jakościowe rolety na okna dachowe

Rolety na oknach dachowych podnoszą walory użytkowe okien dachowych, które są szczególnie narażone na działanie słońca. Rolety zapewniają ochronę przed światłem oraz nadmiernym ogrzewaniem pomieszczeń, a także umożliwiają oszczędność energii cieplnej i ucieczkę ciepła przez szyby w oknach podczas najzimniejszych miesięcy w roku.

rolety na okna dachowe poznan

Zobacz inne nowoczesne zasłony okienne

Montaż rolet na teranie miasta Poznań oraz okolic
Rolety Okienne

Rodzaje rolet okiennych

Montaż plis na teranie miasta Poznań oraz okolic
Plisy Okienne

Rodzaje plis okiennych

Moskitiery z montażem
Bezpłatny Pomiar

Moskitiery Poznań

Montaż Żaluzje Okienne na teranie miasta Poznań oraz okolic
Żaluzje Okienne

Rodzaje Żaluzji Okiennych

Montaż Rolety Zewnętrzne Poznań 
Rolety Zewnętrzne

Rodzaje Rolety Zewnętrzne

Kontakt z naszym przedstawicielem