Żaluzje okienne

Sprzedajemy i montujemy żaluzje, które w praktyczny i elegancki sposób zasłonią okna oraz przeszklenia. Usługę pomiaru i montażu wykonujemy w Poznaniu. Żaluzje są ponadczasową dekoracją okienną, pozwalającą nie tylko osłonić wnętrza przed nadmierną ekspozycją słoneczną, ale także ochronić się przed ciekawskim wzorkiem sąsiadów. W odróżnieniu od plis, lamele żaluzji nie są ze sobą połączone – a stylowo nachodzą na siebie. Proponujemy bezpłatny pomiar oraz montaż żaluzji.

Oferujemy szeroką gamę wzorów, kolorów oraz tkanin na żaluzje okienne. Bogata gama żaluzji zapewnia możliwość odpowiedniego doboru najpiękniejszych zasłon okiennych do wnętrza domu. Żaluzje doskonale regulują oświetlenie dochodzące z zewnątrz.

Systemy żaluzjowe

Żaluzje aluminiowe

zaluzje-poznan-toskania

Żaluzja aluminiowa wykonana jest z lakierowanej proszkowo taśmy aluminiowe o szerokości 16 lub 25 mm.

zaluzja poznan teselia montaz

Żaluzje są to zasłony okienne, które zostały przeznaczone do większości rodzajów okien. Wyposażone są w niezawodny mechanizm hamujący zbudowany ze sznurka do podnoszenia żaluzji oraz pokrętła, który umożliwia zatrzymanie żaluzji na dowolnej wysokości okna. Zapewniamy pomoc w doborze najlepszego rozwiązania.

Żaluzje z kasetą

zaluzje-poznan-teselia

Oferujemy żaluzje poziome z górną kasetą wyposażoną w mechanizm koralikowy. Wysokość górnej rynienki wynosi 4 cm. Górna kasetka dostępna w różnych kolorach: białym, orzechowym, beżowym, mahoniu, złotego dębu, srebrnym lub brązu. Żaluzje Tesalia idealnie nadają się do zamontowania na nowoczesne okna drewniane, PCV oraz aluminiowe.

W naszym asortymencie dostępnych jest kilkadziesiąt kolorów żaluzji, co daje swobodę wyboru odpowiedniego koloru lameli żaluzjowych, idealnie pasującego do wyposażenia wnętrz domów. Ponadto rynny, sznurki i drabinki wykonane są w kolorze zbliżonym do koloru żaluzji, co nadaje im eleganckiego wykończenia.

Żaluzje drewniane

Żaluzje drewniane poznan

Żaluzje drewniane Tracja 25 mm
Żaluzje z listew drewnianych wykonane są lameli o szerokości 25 mm. Oferujemy żaluzje w różnych kolorach, zamontowanych na rynnie aluminiowej. Ponadto rynny, sznurki i drabinki wykończone są kolorem drewnopodobnym, co daje elegancki efekt wykończenia detali. Możliwe jest również udekorowanie żaluzji dodatkowym karniszem ozdobnym.

Żaluzje drewniane Tracja 50 mm
Żaluzje wykonane z listew drewnianych o szerokości 50 mm. Żaluzje te są dostępne w różnych kolorach, na rynnie stalowej z osłoną drewnianą. Żaluzje mogą być montowane we wnękach okien, na oknach, do ścian oraz do sufitu. Żaluzje Tracja są bardzo lekkie: 1 m² takich żaluzji waży około 2 kg, a po podniesieniu pakiet listew żaluzji zajmuje około 10% jej wysokości.

Ceny żaluzji okiennych

Cennik Żaluzji wraz z montażem
Rozmiar Żaluzji Ceny Żaluzji od (zł)
szerokość (cm) wysokość (cm) Żaluzja A Żaluzja B Żaluzja C

 

Przepraszamy Informacja w budowie

Montaż Żaluzji

  Proponujemy montaż żaluzji na terenie Poznania i okolic. Oferujemy bezpłatny pomiar oraz montaż Żaluzji w Poznaniu i okolicach. Żaluzje można zamontować pomiędzy listwami przyszybowymi, w tzw świetle szyby, na ramie okna, a także żaluzje można przykręcić do ściany lub do sufitu.

Rynnę górną żaluzji montujemy za pomocą uchwytów przykręcanych, lub w sposób bezinwazyjny z wykorzystaniem uchwytów nakładanych na ramę okna. Montaż rynny dolnej odbywa się za pomocą zaczepów lub magnesów. W przypadku montażu żaluzji na oknach uchylnych lub dachowych stosujemy prowadzenie boczne, w postaci żyłki lub linki stalowej. Niektóre żaluzje mogą być wyposażone w dolne mocowania.

Zobacz inne nowoczesne zasłony okienne

Montaż rolet na teranie miasta Poznań oraz okolic
Rolety Okienne

Rodzaje rolet okiennych

Montaż plis na teranie miasta Poznań oraz okolic
Plisy Okienne

Rodzaje plis okiennych

Moskitiery z montażem
Bezpłatny Pomiar

Moskitiery Poznań

Montaż Żaluzje Okienne na teranie miasta Poznań oraz okolic
Żaluzje Okienne

Rodzaje Żaluzji Okiennych

Montaż Rolety Zewnętrzne Poznań 
Rolety Zewnętrzne

Rodzaje Rolety Zewnętrzne

Kontakt z naszym przedstawicielem